چهارشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٩
 


چاپ خبر Print
خبر: اخذ نمایه بین المللی DOAJ توسط نشریه مدیریت راهبردی دانش سازمانی

نشریه علمی مدیریت راهبردی دانش سازمانی به سردبیری دکتر روح الله تولایی پس از ارزیابی های علمی توسط اساتید بین المللی، از ماه می سال 2020 میلادی موفق به اخذ نمایه مجلات علمی و پژوهشی بین المللی DOAJ شد. (لینک صفحه نشریه علمی مدیریت راهبردی دانش سازمانی در نمایه DOAJ)

نمایه(  DOAJ )Directory of Open Access Journals)) از سال 2003 میلادی با هدف فهرست نمودن مجلات دسترسی آزاد حائز کیفیت و فرآیند داوری صحیح (peer review) ایجاد شد. با گذشت زمان تعداد ژورنال های لیست شده بطور فزاینده در حال رشد بود تا آنکه DOAJ در سال 2014 معیارهای ارزیابی خود را ارتقا بخشید و در سال 2016 حدود 3300 ژورنال را از لیست خود حذف نمود.هم اکنون در بسیاری از ارزیابی ها و مقالات معتبر منتشر شده در حوزه اعتبارسنجی علمی مجلات، از نمایه DOAJ به عنوان لیست سفید "White List" و یا به تعبیر دقیق تر فیلتری برای ژورنال های معتبر دسترسی آزاد در دنیا یاد میشود.
لازم به ذکر است این نشریه پیش از این نیز سایر نمایه های معتبر بین المللی نظیر پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، (GoogleScholar و Academia و Mendeley) را اخذ نموده است.
کلیه اساتید و پژوهشگران فرهیخته می توانند مقالات علمی خود را در زمینه مدیریت دانش از طریق سامانه نشریه به آدرس زیر به صورت رایگان برای این نشریه ارسال نمایند:

https://jkm.ihu.ac.ir

-

 

1399/02/23 - ٠٩:٥٢ / شماره خبر: ١١٤٦ / تعداد نمایش خبر: 157
1399/02/23 - ٠٩:٥٢ / Code: ١١٤٦ / Number: 157
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

«نشریات علمی دانشکده»

  فصلنامه مدیریت راهبردی دانش سازمانی          فصلنامه پژوهش‌های مدیریت منابع انسانی          فصلنامه مدیریت اسلامی          فصلنامه علمی پژوهش های راهبردی بودجه و مالی           نشریه علمی پژوهش های مدیریت سیستم

آدرس: تهران - بزرگراه شهید بابایی - دانشگاه جامع امام حسین (ع) - پردیس مرکزی- دانشكده و پژوهشكده مدیریت و اقتصاد

تلفن تماس: 77105823-021    پست الکترونیکی: ckm@ihu.ac.ir

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه جامع امام حسین(علیه السلام) می باشد.
همراهان این صفحه:46727