شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢

پذیرش در دانشکده


 

دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام، یک واحد دانشگاهی سازمانی است و در در پاسداری از انقلاب اسلامی ماموریت جهاد علمی در حوزه های مدیریت و اقتصاد را بر عهده دارد. در انجام این ماموریت، دو مسیر عمده آموزشی در دانشکده تعریف شده است که مسئولیت نخست تربیت جوانان مومن و انقلابی مطابق با مسائل اصلی و اولویت دار انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف مدیریت و اقتصاد و مسئولیت دوم، ارتقاء توان علمی کادر سازمانی و داوطلبان ورود به آن می­باشد.

دانشجویان دانشکده مدیریت و اقتصاد از طریق آزمون سراسری و آزمون مستقل پذیرش می شوند. آزمون مستقل زیر نظر وزارت علوم تحقیقات فناوری و سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده و مختص رشته هایی است که به صورت خاص توسط دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام طراحی شده و به تصویب وزارت علوم تحقیقات و فناوری رسانده شده اند. به هر دو گروه مدرک رسمی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری اعطا می شود.

مطابق ضوابط دانشگاه، دانشجویان ملزم به گذراندن 10 واحد دروس سازمانی شامل دروس عقیدتی و آشنایی با معارف دفاع مقدس می باشند.

 

 

«نشریات علمی دانشکده»

  فصلنامه مدیریت راهبردی دانش سازمانی          فصلنامه پژوهش‌های مدیریت منابع انسانی          فصلنامه مدیریت اسلامی          فصلنامه علمی پژوهش های راهبردی بودجه و مالی           نشریه علمی پژوهش های مدیریت سیستم

آدرس: تهران - بزرگراه شهید بابایی - دانشگاه جامع امام حسین (ع) - پردیس مرکزی- دانشكده و پژوهشكده مدیریت و اقتصاد

تلفن تماس: 77105823-021    پست الکترونیکی: ckm@ihu.ac.ir

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه جامع امام حسین(علیه السلام) می باشد.
همراهان این صفحه:3411