شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢

اطلاعات مربوط به دوره


 

 

این گرایش، بصورت تخصصی و انحصاری در دوره های دانشکده مدیریت و برنامه ریزی راهبردی دانشگاه جامع امام حسین(ع) طراحی و اجرا می گردد. این دوره آغاز راهی است برای کسانی که دوست دارند به عنوان حسابدار حرفه ای و کارا و یک حسابدار راهبردی و همسو با مباحث مدیرتی جذب بازار کار شوند. این دوره حتی برای برخی از دانشجویان رشته‌های حسابداری، مدیریت و اقتصاد که احساس می‌کنند آنچه در دانشگاه آموخته‌اند برای جذب بازار کار کفایت نمی‌کند نیز کارگشا است.

بخشی از دانش کسب شده در این دوره دانش پذیر را با مهارت­‌های مالی و حسابداری نظیر  استانداردهای حسابداری و انواع قوانین و مقررات آشنا کرده و بخش مهم­تر این دوره او را با مهارت­‌های مدیریتی و استراتژیک آشنا می­‌سازد. آشنایی با مطالبی چون مدیریت ریسک، مدیریت عملکرد و انواع مهارت­‌های مدیریتی از جمله برنامه ریزی و تفکر راهبردی، زمینه لازم را برای تصدی پست­‌های مدیریتی در امور مالی برای دانش آموختگان فراهم می­‌سازد.

شروع دوره از نیمه دوم آبانماه 1399

مهلت زمان ثبت نام در سمینار رایگان معرفی دوره تا 15 آبانماه1399

تلفن مشاوره و ثبت نام:

021-74188781

0933-9043903

«نشریات علمی دانشکده»

  فصلنامه مدیریت راهبردی دانش سازمانی          فصلنامه پژوهش‌های مدیریت منابع انسانی          فصلنامه مدیریت اسلامی          فصلنامه علمی پژوهش های راهبردی بودجه و مالی           نشریه علمی پژوهش های مدیریت سیستم

آدرس: تهران - بزرگراه شهید بابایی - دانشگاه جامع امام حسین (ع) - پردیس مرکزی- دانشكده و پژوهشكده مدیریت و اقتصاد

تلفن تماس: 77105823-021    پست الکترونیکی: ckm@ihu.ac.ir

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه جامع امام حسین(علیه السلام) می باشد.
همراهان این صفحه:1291