شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢

پژوهش در دانشکده


 

«مهمترین فعالیت‌های مدیریت پژوهش دانشکده و پژوهشکده مدیریت و برنامه‌ریزی راهبردی»

ردیف

عنوان

شرح فعالیت

1

مجموعه طرح‌های معماری علمی دانشکده

مدیریت پژوهش با هدف ترغیب اعضای محترم دانشکده به علم‌ورزی طرح‌‌هایی را مد نظر قرار داده که از جمله آنها عبارتند از: "طرح ببر، بخوان، بیار (نصب استندهایی برای استفاده از کتاب‌های دست دوم)" "طرح آخرین پایان‌نامه دفاع شده در مقطع ارشد و دکتری" "طرح نصب جملات علم‌ورزی"؛ طرح نصب شناسنامه مجلات علمی"

2

به روزرسانی اطلاعات همایش‌های علمی

کلیه همایش‌های علمی مدیریتی و اقتصادی کشور از سایت‌های علمی مانند سیویلیکا رصد و اطلاعیه های آنها پس از چاپ در برگه 3Aدر برد چوپی طبقات دانشکده نصب می شود

3

ارزیابی و چاپ کتاب

مدیریت پژوهش کتابهای تالیفی یا ترجمه شده اعضای هیئت علمی و پژوهشگران دانشکده را دریافت نموده و برای ارزیابی به حداقل 2 داور ارسال می نماید. پس از دریافت داوری و انجام اصلاحات مورد نیاز توسط مولفین، اقدامات لازم جهت اخذ مجوز از شورای نشر دانشکده و چاپ و انتشار کتاب صورت می پذیرد.

4

امور کسر و جایگزین خدمت 

مدیریت پژوهش مسئولیت بررسی رزومه علمی و اجرایی متقاضیان و پیگیری کلیه امور کسر و جایگزین خدمت در موضوعات مرتبط با مدیریت و اقتصاد را بر عهده دارد.

5

برنامه‌‍ریزی پژوهشی و حکم کار اعضای محترم هیئت علمی و پژوهشگران

مدیریت پژوهش مسئولیت دریافت ماموریت های آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای سالیانه اعضای محترم هیئت علمی و پژوهشگران را از مراکز علم و فناوری و صدور حکم کار سالیانه اعضا را بر عهده دارد.

6

پیگیری امور پژوهشگران

پیگری امور پژوهشگران مانند اخذ شناسه پژوهشی و سامانه گلستان، معرفی به معاونت فاوای دانشگاه و ...

7

ارزیابی فعالیت پژوهشگران

در هر سال این مدیریت با هماهنگی معاونت علمی دانشکده نسبت به تطبیق فعالیت‌های انجام گرفته در سال قبل و مقایسه آن با حکم کار و برنامه سال قبل و برنامه سال پیش‌رو نسبت به ارزیابی و آگاهی دادن و هدایت پژوهشگران به اهداف پژوهشگران اقدام می‎نماید.

 

 

«نشریات علمی دانشکده»

  فصلنامه مدیریت راهبردی دانش سازمانی          فصلنامه پژوهش‌های مدیریت منابع انسانی          فصلنامه مدیریت اسلامی          فصلنامه علمی پژوهش های راهبردی بودجه و مالی           نشریه علمی پژوهش های مدیریت سیستم

آدرس: تهران - بزرگراه شهید بابایی - دانشگاه جامع امام حسین (ع) - پردیس مرکزی- دانشكده و پژوهشكده مدیریت و اقتصاد

تلفن تماس: 77105823-021    پست الکترونیکی: ckm@ihu.ac.ir

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه جامع امام حسین(علیه السلام) می باشد.
همراهان این صفحه:2169